Co możesz zyskać dołączając do naszego zespołu ?

Każdy, kto trafi do naszego zespołu, może liczyć na stabilne miejsce pracy, pozytywną atmosferę oraz bogaty pakiet socjalny. Dbamy o pracowników oferując im wsparcie w codziennych obowiązkach, dając możliwość udziału w procesach zmian organizacyjnych oraz szansę rozwoju.

Oferujemy cenioną przez pracowników formę zatrudnienia (umowa o pracę od 1 dnia), terminowe wypłaty wynagrodzeń oraz poczucie bezpieczeństwa.

 

Podstawowe informacje o oferowanych warunkach zatrudnienia:

Wynagrodzenie:

Decyzją Zarządu minimalne wynagrodzenie w spółce Dalpo wynosi 2800 zł brutto podstawy na okresie próbnym, oraz 3100 zł brutto (z premiami) po jego zakończeniu.

Bardzo liczną grupę wśród pracowników produkcyjnych stanowią osoby pracujące w trybie akordowym. Ich wynagrodzenie jest uzależnione od policzalnych efektów pracy.

Pracownicy z rocznym doświadczeniem średnio zarabiają w przedziałach między 4000 zł-7000 zł brutto. W grupie tej znajdują się między innymi Drukarze, Krojczy czy Operatorzy Maszyn.

Wysokość wynagrodzenia jest uzależniona od zajmowanego stanowiska oraz posiadanych kompetencji. Warto nadmienić, że rekrutacje na te stanowiska prawie zawsze odbywają się w ramach rekrutacji wewnętrznych.

W związku z dynamiczną sytuacją na rynku pracy w Województwie Wielkopolskim, Zarząd firmy Dalpo wraz z Działem HR na bieżąco monitoruje sytuację płacową w porównaniu z wynagrodzeniami oferowanymi naszym pracownikom.

Pakiet socjalny:

 • Dofinansowanie dojazdów dla pracowników ( od 175 zł do 363 zł miesięcznie w zależności od miejsca zamieszkania)
 • Dofinansowanie dla dzieci pracowników zorganizowanych form wypoczynku letniego i zimowego (kolonie, obozy, zimowiska) (do 800 zł rocznie na każde dziecko)
 • Dofinansowanie podręczników szkolnych dla dzieci naszych pracowników (do 300 zł rocznie na każde dziecko)
 • Dofinansowanie okularów korekcyjnych dla pracowników biurowych (200 zł co dwa lata)
 • Dofinansowania inicjatyw sportowych naszych pracowników ( stroje, opłaty startowe, udział w wyścigach, wyposażenie) ( 250 zł rocznie)
 • Dofinansowanie studiów wyższych oraz podyplomowych powiązanych z stanowiskiem pracy ( nawet do 100% wartości czesnego)
 • Bony lub premie świąteczne (do 500 zł rocznie)
 • Pakiet prywatnej opieki medycznej (od pierwszego dnia pracy)
 • Dostęp do programu Multisport ( z dofinansowaniem)
 • Pożyczki zwrotne na cele mieszkaniowe
 • Zapomogi bezzwrotne w przypadku trudnych sytuacji materialnych lub losowych
 • Możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie (zarówno dla pracownika jak i dla członków jego rodziny) (po roku pracy finansowane przez pracodawcę)
 • Imprezy integracyjne oraz wspólna kolacja wigilijna

Łączna wartość benefitów wypłaconych pracownikom Dalpo w  2017 wyniosła ponad 850tyś. zł co w przeliczeniu na jednego pracownika daje  średnio dodatkową kwotę 2962 zł.

W naszej firmie działa także program Akcja Rekomendacja, zgodnie z którym pracownicy otrzymują 1000 zł premii brutto za polecenie pracownika do pracy. W 2017 aż 19 osób otrzymało premię w ramach tego programu. Cieszymy się, że osoby zatrudnione w Dalpo polecają nas jako dobrego pracodawcę.

Doceniamy wieloletnich pracowników przyznając im premię z okazji 10-lecia pracy w naszej firmie. Aktualnie  w Dalpo powyżej 10 lat pracuje aż 47 osób co stanowi 16 % naszej załogi.

Premiujemy także naszych pracowników za czynny wkład w zmiany organizacyjne oraz propozycje usprawnień w każdym obszarze działalności firmy. Łącznie premie wypłacone w ostatnim okresie z tytułu programu pomysłów wyniosły łącznie 17 000 zł.

Kontakt:

W związku z ciągłym rozwojem firmy Dział HR zachęca do aplikowania oraz kontaktu z nami. Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania dotyczące procesu rekrutacji oraz zatrudnienia.

rekrutacja@dalpo.pl

Drukuj